Parki Rozrywki Costa Blanca

Costa Blanca oferuje masę atrakcji. Bardzo popularne są tutaj parki rozrywki w pobliżu Benidormu i  innych miast Białego Wybrzeża.

Największym parkiem wodnym w Torrevieja jest Aquapolis. Można się w nim świetnie bawić przez cały dzień i nie mieć dość ani przez chwilę! Aquopolis to sieć parków wodnych, jednak ten na Costa Blanca jest chyba najbardziej popularny. A to wszystko za sprawą jego lokalizacji – jednak Białe Wybrzeże ma w sobie „to coś”, co przyciąga tłumy. I to takie tłumy, które naprawdę chcą się bawić i którym zależy na urozmaiceniu podczas wakacji nad morzem.

Park wodny w Torrevieja przygotowany jest na każdą ewentualność. Nie tylko zatem można się w nim pobawić, jak sama nazwa wskazuje, w wodzie, ale także zagospodarować czas pomiędzy kąpielami, skokami do basenu czy zjazdami na przeróżnych zjeżdżalniach. W jaki sposób? Można wybrać się na przykład na przekąskę – te sprzedawane są w lokalnych, parkowych sklepikach. Jeśli ktoś preferuję kawę, kawiarnię również znajdzie na terenie Aquopolis. Natomiast ci bardziej aktywni, którym zależy nie tylko na zjeżdżaniu czy na zwykłym pływaniu, mogą wziąć udział w licznych zajęciach dodatkowych organizowanych w parku, takich między innymi jak aerobik w wodzie, step (także w wodzie) czy fitness. Osobne atrakcje powstały dla dzieci – w Mini Clubie mogą tańczyć, śpiewać, malować, bawić się pod czujnym okiem opiekunów, kiedy rodzice w tym czasie chcą iść na przykład na zajęcia sportowe.

Strona autora: http://www.envir.pl/